אודותינו

רופאים מקצוענים

רופאים מקצוענים

בכללית סמייל מועסקים רופאי שיניים מקצועים, מנוסים ומיומנים וכן מומחים בכל תחומי טיפולי השיניים: פדודונטיה (רפואת שיניים לילדים), אורתודונטיה (יישור שיניים ולסתות), אנדודונטיה (טיפולי שורש), פרוסתודונטיה (שיקום הפה), פריודונטיה (רפואת חניכיים), כירורגיית פה ולסתות. כללית סמייל שמה דגש על מקצועיות הרופאים ומקפידים שיעברו השתלמויות ויתעדכנו בחידושים בתחום רפואת השיניים.

ציוד חדיש וחומרים איכותיים

ציוד חדיש וחומרים איכותיים

מרפאות כללית סמייל מצוידות בציוד ומכשור טכנולוגי מהמובילים בתחום ובחומרים דנטליים מהטובים והמתקדמים מסוגם. לפני הכנסת כל מכשור וחומרים חדישים לשימוש במרפאות כללית סמייל מתקיימת וועדה מקצועית ובדיקה קפדנית של רופאים מומחים וגורמים מקצועיים בתחום.

 

שיטות טיפול מתקדמות

שיטות טיפול מתקדמות

כללית סמייל מציעה מגוון טיפולי שיניים בשיטות טיפול וטכנולוגיות מתקדמות ביותר, החל מטיפולי מניעה וטיפולים משמרים, טיפולי שיניים אסתטיים וכלה בשיקום המשנן הכולל כירורגיית פה ולסתות. כל הצוותים הרפואיים בכללית סמייל עוברים השתלמויות מקצועיות ומתעדכנים בחומרים החדישים ותפיסות מקצועיות וטיפוליות העדכניות ביותר.

 

פיקוח רפואי

פיקוח רפואי

מרפאות כללית סמייל הינן תחת פיקוח קפדני של משרד הבריאות. הפיקוח מתבצע הן על איכות הטיפולים והן על הציוד והחומרים שבשימוש. כמו כן, מתקיימת בקרה ופיקוח של שירותי בריאות כללית ובנוסף לכך קיימת גם בקרה פנימית על איכות ומקצועיות הטיפול ועל בטיחות המטופל.

 

פריסה ארצית

פריסה ארצית

כללית סמייל מונה כ-99 מרפאות בפריסה ארצית ומהווה רשת מרפאות השיניים הגדולה, הוותיקה והמובילה בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1995 והינה חלק מקבוצת שירותי בריאות כללית. מטופלינו נהנים מרמת נגישות גבוהה למרפאותינו ואנו מביאים את רפואת השיניים המודרנית והמתקדמת בקרבה מקסימלית למקום מגוריהם של מטופלינו.

הרשת מעניקה טיפולי שיניים במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי ללקוחות כללית עד גיל 18  וללקוחות כללית בגילאי 75 ומעלה.

הטיפולים במסגרת סל הבריאות ניתנים במרפאות כללית סמייל ובמרפאות נוספות בהסדר , ללא עלות או בהשתתפות עצמית מינימלית בהתאם להנחיות המתקבלות ממשרד הבריאות.

לקוחות כללית יכולים ליהנות ממגוון הנחות והטבות.

לחיפוש מרפאות כללית סמייל לחץ כאן

כללית סמייל – רפואת שיניים מקצוענית. בשבילך.