יישור שיניים בכללית סמייל

יישור שיניים מחייב היגיינה אוראלית מוקפדת, ולכן מוטב לבצע החל מגיל הנעורים ואילך, לאחר בקיעת השיניים הקבועות | וגם: יישור שיניים למבוגרים - אף פעם לא מאוחר מדי

יישור שיניים

יישור שיניים לילדים מעניק פתרונות למגוון מצבים בהם השיניים גדולות והלסת קטנה מדי, כששן לא בוקעת בגלל צפיפות המשנן, כשהשיניים צמחו "מסובבות", או כשיש מפגע כמו אי התאמה בין הלסתות, שעלול ליצור משנן בולט ולא אסתטי.

יישור שיניים מוטב לבצע בגיל הנעורים, לאחר בקיעת השיניים הקבועות וכשניתן לסמוך על הילד שיצחצח את שיניו, שכן יישור שיניים מחייב היגיינה אוראלית מוקפדת.

באמצעות הדבקת מכשירים על גבי השיניים ובכוחות עדינים, מזיזים את השיניים הבעייתיות למקום הרצוי ולעיתים אף משפיעים על עצם הלסת ומרחיבים אותה כדי ליצור מנשך תואם.

התהליך עשוי לארוך ממספר חודשים ועד כשנתיים, כאשר בסיום התוצאה מעניקה מראה שיניים אידיאלי לילד.

יישור שיניים למבוגרים

בעבר, מטופלים מבוגרים היו נבוכים כשהוצע להם ליישר את שיניהם. אולם כיום רבים מהם עושים את התיקון האסתטי שלא נעשה כשהיו בני נוער ומחזירים את החיוך היפה לפניהם, ללא כל מבוכה.

זה אף נעשה שכיח גם בקרב מפורסמים, שמתהלכים בגאווה כששיניהם מעוטרות ב"ברזלים" ומספרים לכל דורש, כי לעולם לא מאוחר לשפר את המראה.

כללית סמייל – רפואת שיניים מקצוענית. בשבילך.

 

לקביעת תור אונליין לחצו כאן

חפשו מרפאת כללית סמייל לפי אזור או סוג טיפול שמעניין אתכם

שמחים לחזור לשגרה :)

חיטאנו את החדרים, מיגנו את הצוותים ותדרכנו את עובדי המרפאות כך שנוכל לשמור על בריאותכם ועל בריאות הצוות המטפל.
שימו לב: בשבועות הקרובים צפויים זמני המתנה ארוכים. אנחנו חוזרים אל המטופלים שהתורים שלהם בוטלו ומעניקים להם טיפול על-פי הדחיפות הרפואית.
לפרטים נוספים על החזרה לפעילות ועל ההנחיות בימי "שגרת הקורונה"

לכל הפרטים >>