הנחיות לאחר טיפול עזרה ראשונה

טיפול עזרה ראשונה – כשמו כן הוא - מעניק עזרה ראשונה לשיכוך כאב או לייצוב ראשוני של מצב הפה. המשימה כעת היא להמשיך את הטיפול כדי לא להיקלע למצב חירום בשנית. רופאי כללית סמייל עם ההנחיות להמשך הטיפול אחרי פנייה לעזרה ראשונה במרפאת השיניים

ד"ר חגי סלוצקי, רופא ראשי, כללית סמייל

הנחיות אחרי טיפול עזרה ראשונה

בין אם הגעתם לטיפול עזרה ראשונה כתוצאה מתאונה, מכה חזקה או כתוצאה מחוסר תשומת לב לבעיות בשיניים, הטיפול שקיבלתם נחשב טיפול ראשוני ולצורך פתרון מלא וטיפול יסודי של הבעיה שלכם חשוב להגיע להמשך טיפול.

 

קביעת טיפול המשך – למה זה חשוב?

בשלב הראשון יש לפנות לרופא שטיפל בך עד כה או לכל רופא שיניים אחר במרפאות כללית סמייל לבדיקה יסודית ולהמשך הטיפול הדרוש.

חשוב לדעת שטיפול חירום ברפואת שיניים מטרתו למנוע הסלמה של המצב ולסייע בהקלה מיידית של הכאב, אולם טיפול כזה אינו יכול לתת מענה מקצועי מלא ומקיף לבעיה הרפואית שהתעוררה.

ברוב המקרים הטיפול הראשוני נותן בעיקר מענה מקומי לכאבים ולא בהכרח מענה רפואי לבעיה שייצרה את הכאבים מלכתחילה. ייתכן גם מצב שהטיפול הרפואי לא ייתן מענה מיידי לכאבים, ולעתים חולפים מספר ימים עד להשפעת הטיפול על התחושה הפיזית.

לכן בכל מקרה, בגמר קבלת טיפול החירום, חשוב ואף הכרחי לקבוע תור להמשך טיפול. באופן זה הצוות הרפואי בכללית סמייל יוכל להעניק לך טיפול רפואי מעמיק, מקיף, יסודי ומקצועי.

שימו לב: הימנעות מהמשך טיפול עלולה לגרום נזק לא רק לשן הפגועה, אלא גם לשיניים הסמוכות אליה ולחניכיים.

 

איך פונים לטיפול?

לזימון תור אונליין

לחיפוש מרפאת כללית סמייל לפי אזור או סוג טיפול שמעניין אתכם

הבהרה חשובה: אי אפשר לראות בטיפול העזרה הראשונה שקיבלתם במסגרת כללית סמייל משום טיפול שלם ומוגמר בבעיה שבגינה פנית לטיפול חירום במרפאה שלנו.

עכשיו אפשר לחייך חיוך גדול

כללית סמייל מציעה ללקוחות כללית מושלם פלטינום

טיפולי שיניים משמרים ב-20 ₪!

סתימות, עקירות, טיפולי שורש ועוד

*ללקוחות מעל לגיל 18

לפרטים היכנסו