עדכון פעילות כללית סמייל במשבר הקורונה

בהתאם להוראות משרד הבריאות, מרפאות כללית סמייל סגורות למעט טיפולים לעזרה ראשונה. רופאי השיניים מעניקים ייעוץ אונליין לחולי קורונה או לאנשים המחויבים בבידוד של 14 ימים ואינם מורשים להגיע אל המרפאה. כל הפרטים 

כללית סמייל

ייעוץ טלפוני קורונה

בשל המצב ובהתאם להוראות משרד הבריאות, כללית סמייל מעניקה שירות ייעוץ אונליין למטופלים שנמצאים בבידוד של 14 ימים או שחלו בקורונה ואינם מורשים להגיע אל המרפאה.

שימו לב: אם אתם לא מוגדרים כחייבים בבידוד וצריכים להגיע לקבל טיפול עזרה ראשונה במרפאה – עליכם להתקשר למרפאה ולהגיע לקבל טיפול.

 

מה כולל הייעוץ?

בשיחת הייעוץ הטלפונית רופא השיניים יכול להתרשם מחומרת המצב ולהציע אבחנה, המשך טיפול ואולי אף מרשם למשככי כאבים או אנטיביוטיקה.  

 

איך פונים לשירות?

יש להתקשר למספר הטלפון: 7726840- 03

 

מהן שעות הפעילות של השירות?

בימים א'–ה' בשעות: 19:00-09:00

ביום שישי בשעות: 13:00-08:00

 

מי לא יכול להשתמש בשירות הייעוץ הטלפוני?

חשוב לציין, כי מטופלים שלא מחויבים לשהות בבידוד בית על פי הנחיות משרד הבריאות, וזקוקים לרפואת שיניים דחופה בלבד – יכולים להגיע למרפאות עזרה ראשונה של כללית סמייל ולמרפאות ההסדר

שימו לב: יש ליצור קשר טלפוני עם המרפאה לפני טרם ההגעה למרפאה  

 

איך מעניקים טיפולי שיניים בתקופת חירום? 

ד"ר רולי ברקוביץ, אחראית תחום רפואת שיניים לילדים מסבירה בסרטון קצר כיצד אנחנו שומרים על הבריאות של המטופלים ושל אנשי הצוות בימי הקורונה: 

 

ואיך שומרים על בריאות השיניים של הילדים בתקופה הזאת? ד"ר רולי ברקוביץ מסבירה:  

 

במיוחד עכשיו: איך נשמור על בריאות השיניים?

 

 

עדכוני פעילות כללית סמייל

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, המרפאות סגורות. ניתן לקבל טיפולי עזרה ראשונה בלבד במרפאות המר"מ (מרכז לרפואה מיידית) ובמרפאות ההסדר.

מטופלים שאובחנו כחולי קורונה או אנשים שחייבים להישאר בבידוד למשך 14 יום יכולים לפנות לייעוץ טלפוני.

לכל הפרטים >>