עדכון פעילות כללית סמייל בזמן הקורונה

טיפולי השיניים יתקיימו כסדרם, ניתן יהיה להגיע לקבל טיפול בכל אחת ממרפאות הרשת – בתיאום תור מראש. רופאי השיניים של כללית סמייל מעניקים ייעוץ אונליין למטופלים שיבחרו בכך, לחולי קורונה ולאנשים המחויבים בבידוד. כל הפרטים

כללית סמייל

קורונה

ממשיכים לעבוד כרגיל – עם הקפדה על ההנחיות

מרפאות כללית סמייל ממשיכות לעבוד כרגיל ולהעניק טיפולי שיניים שגרתיים וטיפולי רפואה דחופה ועזרה ראשונה תחת הנחיות משרד הבריאות.

בנוסף, נמשיך להפעיל את שירות ייעוץ אונליין אותו מעניקים רופאי הרשת למטופלים שזקוקים לייעוץ בענייני רפואת שיניים דחופה, ולמטופלים שנמצאים בבידוד או שחלו בקורונה ואינם מורשים להגיע אל המרפאה.

מה צריך לדעת לפני שבאים למרפאה?

הנחיות למטופלי כללית סמייל, קורונה

אלו הכללים שעליכם לדעת ולמלא כדי לקבל את הטיפול במרפאות כללת סמייל:

 • חובת תיאום תור – ניתן להגיע למרפאת השיניים, גם אם מדובר בטיפולי עזרה ראשונה, רק לאחר תיאום תור מראש.
 • טיפול לילד: יש להגיע רק עם ילד שיש לו תור, אחים ואחיות של ילד שעובר טיפול יתבקשו להמתין מחוץ למרפאה.
 • הורה מלווה – אם יש תור ליותר מילד אחד, נדרש שלכל ילד יהיה הורה מלווה.
 • מילוי הצהרת בריאות מראש בוקר הטיפול נשלח לכל מטופל SMS עם טופס ריק לטלפון הנייד. יש למלא את ההצהרה לפני שמגיעים למרפאה.
 • מסכות – הכניסה למרפאה רק עם מסכת פנים.
 • שמירה על היגיינה אישית – עמדות היגיינה מוצבות בכל המרפאות.
 • מלווהלמרפאה יכנס רק המטופל, במידת הצורך תתאפשר כניסה למלווה אחד.

איך מוצאים את מרפאות השיניים של כללית סמייל?

כללית סמייל מפעילה מעל 100 מרפאות שיניים בפריסה ארצית, באתר שלנו תוכלו לחפש את המרפאה הקרובה אליכם ביותר, תוכלו גם לחפש מרפאה המציעה שירותי עזרה ראשונה, ובנוסף תוכלו למצוא מרפאות שיניים הפועלות בהסדר עם הרשת ולקוחות כללית יכולים לקבל בהן טיפולים הכלולים בסל הבריאות כגון טיפולי שיניים לילדים עד גיל 18 וטיפולי שיניים למבוגרים בגילאי 75 ומעלה.

שימו לב: יש ליצור קשר טלפוני עם המרפאה לפני שאתם מגיעים לטיפול.

אם חליתי בקורונה או שאני בבידוד – איך אוכל לקבל טיפול שיניים?

מטופלים הזקוקים לטיפול עזרה ראשונה בתקופת הבידוד, או אם הם חולים בקורונה ולא יכולים לצאת מביתם יכולים לקבל ייעוץ בווידאו או בשיחת טלפון מרופא השיניים. כדי לפנות לשירות יש להתקשר למרפאת השיניים שבה אתם מעוניינים לקבל טיפול ולעקוב אחר הנחיות הנתב הקולי. בתום תקופת הבידוד, נשוב להעניק טיפול רפואי למטופל במרפאת השיניים.

שימו לב: אם אתם חשים בכאבים שלא פוסקים ותקופת הבידוד לא הסתיימה, עליכם לפנות לבית חולים לקבלת טיפול רפואי.

ייעוץ אונליין עם רופא שיניים בכללית סמייל

מיועד כאמור לייעוץ ברפואה דחופה, במקרים של כאבים בפה המצריכים מרשם לאנטיביוטיקה או משככי כאבים, במקרה של חתיכת שן קטנה שנשברה לא כואבת ולא מחייבת הדעה דחופה למרפאה – אפשר לפנות לייעוץ עם רופא שיניים, לקבל מענה מיידי וראשוני לבעיה שלכם, ואם יהיה צורך לקבוע תור להמשך הטיפול במרפאת השיניים.

איך פונים לשירות?

יש להתקשר למרפאת השיניים ולעקוב אחר הנחיות הנתב הקולי. בשיחת הייעוץ הווירטואלית רופא השיניים מתרשם מחומרת המצב ומציע אבחנה, המשך טיפול ואולי אף מרשם למשככי כאבים או לאנטיביוטיקה.

איך מעניקים טיפולי שיניים בטוחים בזמן נגיף הקורונה?

מניעת התקהלות, חיטוי ועיקור של כלי הטיפול והמשטחים, פיקוח הדוק והגעה רק בתיאום מראש, אלו הפעולות עליהן אנחנו מקפידים:

 • מניעת התקהלות – בכל מרפאה יוגבל מספר האנשים שנוכחים בכל רגע נתון לפי הנחיות משרד הבריאות, וזה כולל גם את אנשי הצוות וגם את המטופלים. זאת גם הסיבה שלא ניתן להגיע למרפאות שלנו ללא תיאום תור מראש בטלפון. לרוב נמצא רק מטופל אחד בחדר ומטופל נוסף בחדר ההמתנה. הכניסה למרפאה מתאפשרת רק לאחר שמטופל אחר יוצא.
 • ניקוי משטחים – כל הציוד הרפואי והמשטחים במרפאות ובחדרי הטיפולים עוברים ניקוי יסודי באמצעות חומרים מחטאים. אנחנו מקפידים עוד יותר בכל הקשור בידיות, משטחים וכל מקום עליו עלולים להימצא שאריות של הנגיף שעוברות באמצעות מגע.
 • עיקור וחיטוי של ציוד רפואי – כל הציוד הרפואי הרב-פעמי עובר עיקור מיוחד באדי קיטור בלחץ גבוה ובטמפרטורה של 134 מעלות, שהוכח שמסירה כל זיהום.
 • ביגוד וציוד מגן – אנשי הצוות שלנו ממגונים מכף רגל ועד ראש באמצעות ביגוד ייעודי – חלוקים ארוכים, עליהם שכבה נוספת של ביגוד חד-פעמי אותו מחליפים. למטפלים יש כמובן כפפות, מסיכות וציוד מגן לפנים כמו משקפיים וכיסוי ראש כדי למנוע מעבר של רסיסי רוק בין המטופל לבינם וההיפך.
 • מרחק ביטחון – אנחנו מקפידים על מרחק של כ-2 מטרים בין מטופלים לאנשי המשרד במרפאות באמצעות סימון מיוחד.

סרטון אחד שווה אלף מילים

צפו בד"ר חגי סלוצקי, הרופא הראשי של רשת מרפאות השיניים כללית סמייל עם ההסבר המלא על שגרת הטיפולים בימים שלאחר הקורונה:

 

 

עכשיו אפשר לחייך חיוך גדול

כללית סמייל מציעה ללקוחות כללית מושלם פלטינום

טיפולי שיניים משמרים ב-20 ₪!

סתימות, עקירות, טיפולי שורש ועוד

*ללקוחות מעל לגיל 18

לפרטים היכנסו