כתר בפגישה אחת!

זקוקים לכתר? לשיקום שתלים? השן נשברה? בואו לגלות מה קורה כשרפואת השיניים והטכנולוגיה נפגשות

ד"ר חגי סלוצקי, מומחה ברפואת שיניים ציבורית, רופא שיניים ראשי ברשת מרפאות כללית סמייל

מרפאת שיניים

דמיינו עולם מושלם ובו טיפולי השיניים שלכם היו מבוצעים במקום בפגישה אחת בלבד. בימינו למי יש זמן או סבלנות לחכות שבועות בין מפגש למפגש ולסבול מכאבים? בכנות, זו אחת הסיבות לכך שרבים מאיתנו מזניחים את בריאות הפה ודוחים את טיפולי השיניים.

אתם יכולים להפסיק לדמיין, מעכשיו – זו המציאות החדשה שלכם! טיפול שיניים משקם – למען בריאות השיניים שלכם וזמנכם היקר.

 

כיצד משפרת הטכנולוגיה הדיגיטלית את הטיפול וחוסכת לכם זמן?

החידושים האחרונים בטיפולי השיניים כבר כאן והם נוחים, חוסכים זמן, אי נוחות ובעיקר, מאפשרים לכם ליהנות משחזור שיניים מדויק ואיכותי.
בדומה לחריטת מוצרי אמנות או לוחות מחשב באמצעים דיגיטליים, המדייקים את המוצר "אחד לאחד" – נעשה כיום שימוש דומה ויעיל בטכנולוגיית סריקה וחריטה דיגיטלית, המודדת את השחזור המבוקש בדיוק מושלם ויוצרת כתר אסתטי קבוע במפגש אחד במרפאה.

בהשוואה לכך, הטיפול המשקם הנהוג בשיטה הרווחת עד היום, נפרש על פני  3-4 מפגשים בממוצע. הטיפול כולל שרשרת פעולות ארוכות, ביניהן: הכנת השן, ביצוע כתר זמני, מדידות, התאמות ותיקונים, הרכבת הכתר הקבוע.

 

סריקה וחריטה דיגיטלית – איך זה עובד?

השיטה הדיגיטלית, משפרת את חוויית הטיפול המשקם במספר שלבים:

 

  1. סריקה ולקיחת המידות: לאחר הכנת השן לקראת הטיפול המשקם, מבוצעת סריקה הנעשית באמצעות מכשיר ובו שלוש מצלמות זעירות. המצלמות סורקות את האזור הזקוק לשחזור באופן מדויק ויוצרות צילום קליני מושלם של השן ושל חלל הפה, המורכב מכ-3,000 תמונות המצולמות בדקה. הנתונים מועברים למחשב ואתם? לא מרגישים דבר!
  1. הכנת הבסיס: הנתונים מועברים למחשב אשר יוצר מודל של הכתר. הרופא יחליט האם לבצע חריטה ממוחשבת בחומרים קרמיים הקיימים במרפאה עצמה, או בהעברת הנתונים למעבדה לצורך הדפסת בסיס מתכתי. היתרון הבולט בעיבוד הממוחשב, הוא האפשרות לבחון את הכתר מראש ו"להזהיר" במקרה של בעיה כלשהי במידות.
  2. הרכבת השן: במידה והטיפול המשקם של שן שבורה או כזו הזקוקה לכתר נעשה במרפאה, אין צורך בפגישה נוספת או בהכנת והרכבת כתר זמני והטיפול מסתיים באותו מפגש. אולם, במקרים של טיפולים מורכבים יותר, כמו שיקום של מספר שיניים רב בו-זמנית, הנתונים הדיגיטליים יועברו למעבדה והכתרים יוצרו שם ואז גם יהיה צורך בכתר זמני ובמפגש נוסף.

בסופו של התהליך, התוצאה מושלמת, אסתטית ומדויקת. ואתם? נהנים משיניים חדשות ברמת התאמה גבוהה, בנוחות מרבית ובחיסכון זמן משמעותי.

 

למי מתאימה חריטה דיגיטלית?

לכולם! לכל מי שזקוק לשחזורים אסתטיים, שיקום שיניים חסרות, כתרים בודדים בחלל הפה או שיקום שתלים קיימים.

יחד עם זאת ולמרות יעילותה של השיטה, היא מתאימה בעיקר לשיניים אחוריות: מהניבים אל פנים הפה, כדי למנוע הבדלי גוון ובעיות אסתטיקה. התאמה מושלמת של גווני השיניים הקדמיות, עדיין דורשת עין ויד אנושית מקצועית.

שאלו את רופא השיניים שלכם. רפואת השיניים של המחר, כבר כאן. שיקום בשעה אחת זוהי בשורה של ממש! כל מי שזקוק לכתר אסתטי, בכל גיל, זכאי לבצע זאת באופן נוח, מדויק וקצר מועד.

החריטה הדיגיטלית היא פתרון נפלא ועתיר באיכויות. אם דחיתם את טיפולי השיניים שלכם לאורך זמן  בגלל חוסר נוחות – זה בדיוק הזמן ליהנות מהטיפול החדש ביותר ומתוצאות מושלמות ופה אסתטי – במפגש אחד בלבד.

בשלב זה השירות נגיש במרפאות תל אביב אוניברסיטה ורחובות פארק המדע.

 

לקביעת תור אונליין לחצו כאן

חפשו מרפאת כללית סמייל לפי אזור או סוג טיפול שמעניין אתכם