אודותינו

רופאים מקצוענים

רופאים מקצוענים

בכללית סמייל מועסקים רופאי שיניים מקצועיים, מנוסים ומיומנים וכן מומחים בכל תחומי טיפולי השיניים: פדודונטיה (רפואת שיניים לילדים), אורתודונטיה (יישור שיניים ולסתות), אנדודונטיה (טיפולי שורש), פרוסתודונטיה (שיקום הפה), פריודונטיה (רפואת חניכיים), כירורגיית פה ולסתות. כללית סמייל שמה דגש על מקצועיות הרופאים ומקפידה שיעברו השתלמויות ויתעדכנו בחידושים בתחום רפואת השיניים.

ציוד חדיש וחומרים איכותיים

ציוד חדיש וחומרים איכותיים

מרפאות כללית סמייל מצוידות בציוד ומכשור טכנולוגי מהמובילים בתחום ובחומרים דנטליים מהטובים והמתקדמים מסוגם. לפני הכנסת מכשור או חומרים חדישים לשימוש במרפאות כללית סמייל, אנו מקיימים ועדה מקצועית של רופאים מומחים וגורמים מקצועיים בתחום לבדיקה קפדנית של הנושא והמשמעויות.

שיטות טיפול מתקדמות

שיטות טיפול מתקדמות

כללית סמייל מציעה מגוון טיפולי שיניים בשיטות טיפול וטכנולוגיות מתקדמות ביותר, החל מטיפולי מניעה וטיפולים משמרים, טיפולי שיניים אסתטיים ועד שיקום המשנן הכולל כירורגיית פה ולסתות. כל הצוותים הרפואיים בכללית סמייל עוברים השתלמויות מקצועיות ומתעדכנים בחומרים החדישים ותפיסות מקצועיות וטיפוליות העדכניות ביותר.

פיקוח רפואי

פיקוח רפואי

מרפאות כללית סמייל נמצאות תחת פיקוח קפדני של משרד הבריאות. הפיקוח מתבצע הן על איכות הטיפולים והן על הציוד והחומרים שבשימוש. כמו כן, אנו מקיימים בקרה פנימית על איכות ומקצועיות הטיפול ועל בטיחות המטופל לצד פיקוח ובקרה שוטפת גם של אגף הבקרה של שירותי בריאות כללית.

כ-100 מרפאות בפריסה ארצית

כ-100 מרפאות בפריסה ארצית

כללית סמייל מונה למעלה מ-100 מרפאות בפריסה ארצית ומהווה את רשת מרפאות השיניים הגדולה, הוותיקה והמובילה בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1995 והיא חלק מקבוצת שירותי בריאות כללית. המטופלים שלנו נהנים מרמת נגישות גבוהה למרפאות ואנו מביאים את רפואת השיניים המודרנית והמתקדמת בקרבה מקסימלית למקום מגוריהם של מטופלינו.

הרשת מעניקה טיפולי שיניים במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי ללקוחות כללית עד גיל 18, וללקוחות כללית בגילי 75 ומעלה.

הרשת מעניקה גם שורה של טיפולי שיניים משמרים בעלות של 20 ש"ח בלבד, לכל הפרטים.

הטיפולים במסגרת סל הבריאות ניתנים במרפאות כללית סמייל ובמרפאות נוספות בהסדר, ללא עלות או בהשתתפות עצמית מינימלית בהתאם להנחיות המתקבלות ממשרד הבריאות.

לקוחות כללית יכולים ליהנות ממגוון הנחות והטבות.

לחיפוש מרפאות כללית סמייל לחצו כאן.