טיפולי שיניים אסתטיים

ד"ר חגי סלוצקי

טיפולי שיניים אסתטיים מאפשרים להבהיר את גוון השיניים או להיטיב את הצורה שלהן, באמצעות ציפוי שיניים, הלבשת כתר אסתטי, ציפוי חרסינה ושחזור. הכירו את טיפולי השיניים האסתטיים בכללית סמייל

הבהרת שיניים

לאורך השנים, כחלק מתהליך טבעי, זגוגית השן הופכת שקופה, והדנטין (חומר השן) מצהיב ויוצר מראה לא מחמיא. כדי להחזיר את המראה הבהיר והצעיר לפנים, ניתן להבהיר את השיניים באמצעות מספר טיפולים קצרים בג'ל חמצני אותו מניחים על השיניים, המפרק את מולקולות הצבע ומביא להבהרה. התהליך אינו מלבין את השיניים אולם מבהיר אותן ומקנה להן בכך מראה טבעי ויפה. יש לחזור על הטיפול לאחר מספר שנים.
לעמוד הטיפול הבהרת שיניים

ציפוי חרסינה

הדבקה של חזיתות חרסינה בחזית השיניים נועדה כדי לקבל מראה אחיד ואסתטי של שיניים בהירות,  וכדי להאריך את השיניים במידת הצורך. את הפעולה עושים באמצעות השחזה עדינה שבה מסירים חלק מזערי מחזית השן ובמקומה מדביקים את הציפוי העשוי חרסינה עמידה.

המראה המתקבל הוא "מראה פרסומות" – אחיד, לבן מאוד ואהוב מאוד בעיקר בארצות הברית, שם מכנים אותו "הוליווד סמייל". באירופה, הנטייה היא להרכיב חזיתות פחות לבנות כדי לדבוק במראה הטבעי.

מחקרים מוכיחים כי ההדבקה אינה מורידה מעמידותה של השן מה שאומר שאפשר לנגוס וללעוס כרגיל.
לסרטון הדגמה על ציפוי חרסינה לשיניים

שחזור שן (סתימה)

שחזור שן (סתימה) יצוק ואסתטי, הנעשה כמודל במעבדה ולאחר מכן מוכנס ומודבק לשן באופן מדויק. שחזור החרסינה משדרג את השחזור ה"רגיל" הנעשה על-ידי הרופא במרפאה. זהו שחזור עמיד שמתאים לכל מי שמבקשים רמה גבוהה במיוחד של אסתטיקה.

שחזור שן חיוך

לעמוד הטיפול שחזור שן (סתימה)

כתרים אסתטיים

כתרים ייחודיים שמטרתם שיקום השן והקניית מראה אסתטי באותה פעולה. בניגוד לעבר, אז השתמשו בכתרי חרסינה על גבי מתכת או זהב, הנטייה כיום היא להשתמש בכתרי זירקוניה חזקים במיוחד הנעשים בחריטה ממוחשבת ומדויקת במעבדה, ללא בסיס מתכתי.

התוצאה: מוצר אסתטי ברמה גבוהה המדמה את השן הקודמת לחלוטין.
לעמוד הטיפול כתר אסתטי

ד"ר חגי סלוצקי הוא הרופא הראשי של כללית סמייל

איך פונים לטיפול?

מאמרים מומלצים

 • גשר שקוף

  יישור שיניים למבוגרים עם גשר שקוף

  קראו עוד arrow icon
 • היגיינת הפה

  שלב אחר שלב: המדריך המלא לשמירה על היגיינת הפה

  קראו עוד arrow icon
 • טיפולים משמרים ב-20 ש"ח

  טיפולי שיניים משמרים ב-20 ₪: מחייכים כל הדרך למרפאה

  קראו עוד arrow icon
 • טיפולי שיניים בחופש הגדול

  חכם בחופש: טיפולי השיניים שכדאי לבצע בחופש הגדול

  קראו עוד arrow icon