הנחיות לאחר טיפול עזרה ראשונה

ד"ר חגי סלוצקי

טיפול עזרה ראשונה – כשמו כן הוא - מעניק עזרה ראשונה לשיכוך כאב או לייצוב ראשוני של מצב הפה. המשימה כעת היא להמשיך את הטיפול כדי לא להיקלע למצב חירום בשנית. רופאי כללית סמייל עם ההנחיות להמשך הטיפול אחרי פנייה לעזרה ראשונה במרפאת השיניים

בין אם הגעתם לטיפול עזרה ראשונה כתוצאה מתאונה, מכה חזקה או כתוצאה מחוסר תשומת לב לבעיות בשיניים, הטיפול שקיבלתם נחשב טיפול ראשוני ולצורך פתרון מלא וטיפול יסודי של הבעיה שלכם חשוב להגיע להמשך טיפול.

קביעת טיפול המשך – למה זה חשוב?

שלב הראשון יש לפנות לרופא שטיפל בך עד כה או לכל רופא שיניים אחר במרפאות כללית סמייל לבדיקה יסודית ולהמשך הטיפול הדרוש.

חשוב לדעת שטיפול חירום ברפואת שיניים מטרתו למנוע הסלמה של המצב ולסייע בהקלה מיידית של הכאב, אולם טיפול כזה אינו יכול לתת מענה מקצועי מלא ומקיף לבעיה הרפואית שהתעוררה.

ברוב המקרים הטיפול הראשוני נותן בעיקר מענה מקומי לכאבים ולא בהכרח מענה רפואי לבעיה שייצרה את הכאבים מלכתחילה. ייתכן גם מצב שהטיפול הרפואי לא ייתן מענה מיידי לכאבים, ולעתים חולפים מספר ימים עד להשפעת הטיפול על התחושה הפיזית.

לכן בכל מקרה, בגמר קבלת טיפול החירום, חשוב ואף הכרחי לקבוע תור להמשך טיפול. באופן זה הצוות הרפואי בכללית סמייל יוכל להעניק לך טיפול רפואי מעמיק, מקיף, יסודי ומקצועי.

שימו לב: הימנעות מהמשך טיפול עלולה לגרום נזק לא רק לשן הפגועה, אלא גם לשיניים הסמוכות אליה ולחניכיים.

ד"ר חגי סלוצקי הוא הרופא הראשי של כללית סמייל

איך פונים לטיפול?

באתר: מזמינים תור אצל רופא השיניים באתר או באפליקציית כללית

בווטסאפ: סמסו לנו

בטלפון: חפשו מרפאת כללית סמייל לפי אזור או סוג טיפול שמעניין אתכם

הבהרה חשובה: אי אפשר לראות בטיפול העזרה הראשונה שקיבלתם במסגרת כללית סמייל משום טיפול שלם ומוגמר בבעיה שבגינה פניתם לטיפול חירום במרפאה שלנו.

מאמרים מומלצים