טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולי שיניים אסתטיים מאפשרים להבהיר את גוון השיניים או להיטיב את הצורה שלהן, באמצעות ציפוי שיניים, הלבשת כתר אסתטי, ציפוי חרסינה ושחזור. הכירו את טיפולי השיניים האסתטיים בכללית סמייל

הבהרת שיניים

לאורך השנים, כחלק מתהליך טבעי, זגוגית השן הופכת שקופה, והדנטין (חומר השן) מצהיב ויוצר מראה לא מחמיא. כדי להחזיר את המראה הבהיר והצעיר לפנים, ניתן להבהיר את השיניים באמצעות מספר טיפולים קצרים בג'ל חמצני אותו מניחים על השיניים, המפרק את מולקולות הצבע ומביא להבהרה. התהליך אינו מלבין את השיניים אולם מבהיר אותן ומקנה להן בכך מראה טבעי ויפה. יש לחזור על הטיפול לאחר מספר שנים.
לעמוד הטיפול הבהרת שיניים

כתרים חרוטים (מונוליטיים)

כתר או גשר על גבי השיניים מטרתם לשחזור את השן למצבה הראשוני כפי שהיא בקעה לחלל הפה ולייצר אפשרות נוחה לאכול וכמובן את האפשרות לחייך בפה מלא. טכנולוגיה חדשה מאפשרת לייצר את הכתר כיחידה אחת באמצעות תוכנת מחשב. היתרון – התוצאה עמידה בהרבה ולא ניתן לראות את השתקפות המתכת בשולי שיקום השן.
לעמוד הטיפול כתרים מונוליטיים

כתרים חרוטים כתרים מונוליטיים

ציפוי חרסינה

הדבקה של חזיתות חרסינה בחזית השיניים נועדה כדי לקבל מראה אחיד ואסתטי של שיניים בהירות, וכדי להאריך את השיניים במידת הצורך. את הפעולה עושים באמצעות השחזה עדינה שבה מסירים חלק מזערי מחזית השן ובמקומה מדביקים את הציפוי העשוי חרסינה עמידה.

המראה המתקבל הוא "מראה פרסומות" – אחיד, לבן מאוד ואהוב מאוד בעיקר בארצות הברית, שם מכנים אותו "הוליווד סמייל". באירופה, הנטייה היא להרכיב חזיתות פחות לבנות כדי לדבוק במראה הטבעי.

מחקרים מוכיחים כי ההדבקה אינה מורידה מעמידותה של השן מה שאומר שאפשר לנגוס וללעוס כרגיל.
לסרטון הדגמה על ציפוי חרסינה לשיניים | לעמוד הטיפול ציפוי חרסינה

סתימות יצוקות

סתימות בשן או "שחזור שיניים" כפי שהטיפול נקרא בשפה המקצועית, מתבצעות לרוב בחומרים שיש לרופא השיניים במרפאה עצמה. אך בעבור מטופלים בעלי דרישות אסתטיות גבוהות יותר, או כאלה שקיים אצלם חוסר גדול של השן, נדרשת גם מעורבות של מעבדה. התוצאה היא: תוצר שחזור אסתטי, בנוי בתכנון ממוחשב ומיוצר בחריטה מונחית מחשב ובאיכות חומרים הגבוהה ביותר.
לעמוד הטיפול או סתימות יצוקות מילואות חרסינה

טכנולוגיית חריטת שחזורי שן

ציפוי קומפוזיט

כשם שבעולם הבנייה והעיצוב משתמשים בקוורץ כחומר מעובד אשר מחליף ומשדרג את השיש, כך גם בעולם רפואת השיניים האסתטית ניתן לייצר ציפוי יפה לשן העשוי משרף מרוכב ומעניק לשיניים מראה משופר. הכירו את הטיפול שלרוב אינו כרוך בהרדמה או בכאב ויכול להשיב לכם את הרצון והיכולת לחייך בפה מלא.
לעמוד הטיפול ציפוי שיניים משרף מרוכב או "ציפוי קומפוזיט"

שחזור שן (סתימה)

שחזור שן (סתימה) יצוק ואסתטי, הנעשה כמודל במעבדה ולאחר מכן מוכנס ומודבק לשן באופן מדויק. שחזור החרסינה משדרג את השחזור ה"רגיל" הנעשה על-ידי הרופא במרפאה. זהו שחזור עמיד שמתאים לכל מי שמבקשים רמה גבוהה במיוחד של אסתטיקה.
לעמוד הטיפול שחזור שן (סתימה)

כתר טרומי לילדים

כתרים אסתטיים

כתרים ייחודיים שמטרתם שיקום השן והקניית מראה אסתטי באותה פעולה. בניגוד לעבר, אז השתמשו בכתרי חרסינה על גבי מתכת או זהב, הנטייה כיום היא להשתמש בכתרי זירקוניה חזקים במיוחד הנעשים בחריטה ממוחשבת ומדויקת במעבדה, ללא בסיס מתכתי.

התוצאה: מוצר אסתטי ברמה גבוהה המדמה את השן הקודמת לחלוטין.
לעמוד הטיפול כתר אסתטי

ד"ר חגי סלוצקי הוא הרופא הראשי של כללית סמייל

איך פונים לטיפול?