בדיקת רופא שיניים אונליין בכללית סמייל

כללית סמייל מציעה שירות חדש, יעיל ומהפכני בעבור מטופלים שלא ביקרו במרפאת השיניים תקופה ארוכה – בדיקת רופא שיניים אונליין. "מטופלי אונליין" יוכלו לקבל תוכנית טיפול מותאמת והפניות לצילומים או בדיקות עוד לפני הביקור במרפאת כללית סמייל

מהו שירות בדיקת רופא שיניים אונליין?

השירות החדש הוא מפגש אונליין (שיחת וידאו) באמצעות אפליקציה מאובטחת בסמארטפון בין רופא שיניים של כללית סמייל לבין מטופל או מטופלת שלא ביקרו תקופה ארוכה במרפאת השיניים וכעת צריכים להתאים עבורם מסלול טיפולי ולחסוך להם הגעה מיותרת למרפאת השיניים.

האבחון של רופא השיניים שמתבצע מרחוק והוא כולל אבחנה ראשונית והבנת התלונה עיקרית של המטופל. הרופא עובר על התיק הרפואי של המטופל (אם קיים כזה בכללית סמייל), מנטר את המצב קליני ולבסוף מאבחן באופן כללי את צורכי המטופל ומפנה לבדיקות דימות במקרה הצורך. הבדיקה עצמה מתועדת גם היא בתיק הרפואי של המטופל.

השירות החדש הוא התפתחות נוספת של שירות רפואת שיניים דחופה אונליין שהתחיל לפעול עם פרוץ הקורונה ומאז התרחב וניתן כיום לכלל המטופלים.

מהניסיון הטיפולי העצום שנצבר בכללית סמייל ראינו כי מטופלים שלא ביקרו במרפאת השיניים במשך תקופה ארוכה (למעלה משנה), מגיעים לרופא או רופאת השיניים ובמקרים רבים נדרשים לגשת לבדיקות דימות ובדיקות נוספות ואז לשוב למרפאת השיניים לביקור נוסף או לסדרת מפגשי טיפול – השירות החדש נועד למנוע ביקורים מיותרים ולייעל עבור המטופלים את המפגש הראשון במרפאה עם הרופא המטפל.

איך פונים לשירות בדיקת רופא שיניים אונליין?

כדי לזמן תור לתשאול אונליין של רופא שיניים יש לעקוב אחר השלבים הבאים:

  1. להתקשר למרפאת השיניים שבה אתם מעוניינים לקבל טיפול
  2. לבחור את שפת השירות הרצויה
  3. לבחור באפשרות לדבר עם נציג שירות
  4. נציג השירות יתאם בעבורכם את בדיקת הרופא אונליין

שימו לב: השירות ניתן רק למטופלים המתאימים לכך.

מי יכול לפנות לשירות?

מטופלים של כללית סמייל מגיל 30 ומעלה שלא היו במרפאת השיניים במשך שנה או יותר מכך.

מה אקבל בתום הפגישה מרחוק עם הרופא?

בתום התשאול, רופא השיניים יוכל לספק הסבר על המצב הרפואי הנוכחי בהתאם לתשאול ולתלונה העיקרית, לתאר בקווים כללים את תוכנית הפעולה העתידית הנדרשת למצב זה. כמו כן, אם עולה צורך בכך – רופא השיניים ינפיק בעבור המטופל או המטופלת הפניה לביצוע בדיקות או צילומי דימות שאותם מבצעים לרוב במכונים מורשים בהסדר או במכונים פרטיים כך שהמטופלים יגיעו למרפאת השיניים עם כל המסמכים והמידע הנדרש לתחילת הטיפול.

איך מקבלים את ההפניה לדימות ומתאמים תור פיזי למרפאת השיניים בתום פגישת האונליין?

רופא השיניים מנפיק את ההפניה במערכות של כללית סמייל, ומרפאת השיניים המטפלת שולחת אותן למטופל בהודעת סמס למכשיר הטלפון הנייד.

מרפאת השיניים גם יוצרת קשר עם המטופל לתיאום המשך הטיפול – תור לרופא השיניים במרפאה (לאחר ביצוע הבדיקות והצילומים).

מיהם הרופאים שבשירות?

רופאי שיניים שמכירים את הדרישות הקליניות והצרכים של כל מקרה, מכירים את המקרים הקליניים השונים ויודעים איך לפתור את הבעיה ולהתאים את המשך הטיפול.

מתי ואיך פונים לשירות והאם הוא כרוך בתשלום?

השירות ניתן ללא עלות ואפשר לפנות אליו במהלך שעות הפעילות של מרפאות כללית סמייל

חדש! ניתן לזמן תור לשירות בדיקת רופא שיניים אונליין בווטסאפ – לוואטסאפ עם נציג

ד"ר חגי סלוצקי הוא הרופא הראשי של רשת כללית סמייל
ד"ר אורון שמואלי הוא המנהל הרפואי של מרחב מרכז ומרפאת אשקלון בכללית סמייל